Jesteś studentem? Szukasz możliwości rozwoju? Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Działalność w Enactus da Ci szereg środków, dzięki którym poznasz wielu ciekawych ludzi, weźmiesz udział w szkoleniach, zobaczysz jak to jest być liderem, poznasz sposoby tworzenia projektów CSR, zrozumiesz ideę zrównoważonego rozwoju. Będziesz miał możliwość pracować nad projektami, pozyskiwać sponsorów i partnerów, organizować eventy. Działalność w Enactus, pozwoli Ci zrozumieć najważniejsze mechanizmy biznesowe, sposoby tworzenia produktów i usług, a w końcu – rozwinąć zdolności wysoko cenione na rynku pracy!
CZYM JEST ENACTUS?
ENACTUS POLAND NATIONAL COMPETITION

Co roku studenci z zespołów z całej Polski prezentują przed biznesowym jury projekty nad którymi pracowali przez ubiegły rok. Zwycięzcy konkursu reprezentują Polskę na World Cup'ie, gdzie mogą zmierzyć się z zespołami z całego świata!

Ty też możesz zostać członkiem naszego zespołu, współtworzyć innowacyjne projekty i reprezentować Politechnikę Poznańską na National Competition. Wszystko co musisz zrobić to wypełnić formularz!
DOŁĄCZ DO NAS!